دسترسی نامحدود آرتل

دسترسی نامحدود آرتل مخصوص افرادی طراحی شده است که علاقه مند به عضویت در تمام دوره‌ها هستند. این دسترسی، عضویت روزانه در تمام دوره‌ها را با قیمت بسیار مناسب به کاربران پیشنهاد می‌دهد. با خرید دسترسی نامحدود با هزینه روزانه 500 تومان، تمامی ویدئوهای سامانه برای شما فعال خواهد شد. جهت خرید، باید ابتدا در نرم افزار/ وب سایت ثبت نام نمایید. سپس می توانید از طریق پرداخت با اپراتور (از طریق قبض یا اعتبار سیم کارت) دسترسی نامحدود را خریداری نمایید. برای مشاهده ویدئوهای مخصوص این دسترسی بعد از ورود با نام کاربری و رمز عبور در نرم افزار/ وب سایت به صفحه مخصوص هر دوره مراجعه نمایید.

خرید بسته برای خرید این بسته، 1 را به کد 98309203 ارسال نمایید. هزینه روزانه 500 تومانی این بسته از سیم کارت شما کسر میگردد. مشترکین اعتباری جهت خرید بسته باید دارای اعتبار باشند.

دسترسی نامحدود آرتل مخصوص افرادی طراحی شده است که علاقه مند به عضویت در تمام دوره‌ها هستند. این دسترسی، عضویت روزانه در تمام دوره‌ها را با قیمت بسیار مناسب به کاربران پیشنهاد می‌دهد. با خرید دسترسی نامحدود با هزینه روزانه 500 تومان، تمامی ویدئوهای سامانه برای شما فعال خواهد شد. جهت خرید باید ابتدا در نرم افزار/ وب سایت ثبت نام نمایید. سپس می توانید از طریق پرداخت با اپراتور (از طریق قبض یا اعتبار سیم کارت) دسترسی نامحدود را خریداری نمایید. برای مشاهده ویدئوهای مخصوص این دسترسی بعد از ورود با نام کاربری و رمز عبور در نرم افزار/ وب سایت به صفحه مخصوص هر دوره مراجعه نمایید. با خرید دسترسی نامحدود حتی اگر شما تمدید عضویت خود را در دوره لغو نکرده باشید، تمدید عضویت شما در آن دوره لغو خوهد شد. با لغو دسترسی نامحدود آرتل، عضویت شما در سامانه آرتل لغو و دسترسی شما به تمامی ویدئوهای سامانه غیرفعال خواهد شد. جهت مشاهده وضعیت دسترسی نامحدود خود می توانید به فعالسازی دسترسی نامحدود در منو مراجعه نمایید.